ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

09 STYCZNIA 2022

1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Zdzisława Furman. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  3. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu świętego.
  4. W przyszłą Niedzielę błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II po Mszy św. o godz. 16.30.
  5. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres zwykły. W dalszym ciągu śpiewamy kolędy do 2 lutego włącznie.
  6. Dziękujemy Paniom, które posprzątały naszą świątynię. Były to: Krystyna Sonik, Barbara Stróż, Anna Baran, Grażyna Sobieraj, Wiesława Kubańska, Ewa Łabuś, Maria Bijak, Anna Łubowska, Bożena Marcinkowska, Zofia Olender, Stanisława Białas, Maria Kowalska. W najbliższą sobotę prosimy o to mieszkańców ul. Szkolnej od nr 2 do 20 od godz. 9.00.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te, które są wpłacane na konto parafialne. Ofiary przyszłej - trzeciej Niedzieli miesiąca - przeznaczone będą na ogrzewanie kościoła.
  8. Podobnie jak w roku ubiegłym nie ma tradycyjnej kolędy z powodu pandemii.    Zarazem zapraszamy mieszkańców poszczególnych odcinków ulic na Mszę św. do naszej świątyni o godz. 17.30. Pełny tekst zaproszenia i jego program znajdziemy na stronie parafialnej i w naszej gablotce. Ofiary które pragniemy złożyć przy tej okazji podpisujemy. Na pamiątkę uczestnictwa we Mszy św. każda rodzina otrzymuje obrazek kolędowy.
  9. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 8 zł, Gość Niedzielny 8 zł., Mały G.N. 5 zł.