DRODZY PARAFIANIE!

Przed nami kolejne święta Narodzenia Pańskiego, w czasie których ze szczególną mocą uświadamiamy sobie prawdę, że Bóg stał się człowiekiem, abyśmy na nowo odzyskali godność dziecka Bożego i mieli udział w „dziedziczeniu życia wiecznego".

Nieodzownym elementem radości jaką przynosi narodzony Jezus i tego czasu łaski jest wizyta duszpasterska zwana „kolędą", kiedy kapłan w imieniu Chrystusa i Kościoła przychodzi z dobrym słowem i Bożym błogosławieństwem. W roku ubiegłym nie było dane nam kapłanom gościć w Waszych domach z powodu pandemii. Zaprosiliśmy was do naszej świątyni, aby razem z wami prosić Boga we mszy świętej o potrzebne nam ludziom łaski i Boże błogosławieństwo. Pragniemy Wam ponownie za to z całego serca podziękować.

Niestety w tym roku nie chcąc stawiać nikogo w sytuacji niezręcznej – z powodu trwającej pandemii i za głosem rozsądku dla dobra i zdrowia – nie odwiedzimy Was w Waszych Rodzinach. Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy Was serdecznie do naszej świątyni – naszego Parafialnego Wieczernika - na msze święte, w których będziemy polecać Wasze radości i smutki, sukcesy i porażki, zmarłych z Waszych rodzin, chorych i cierpiących na duszy i ciele otwierając nadzieję na lepszy czas zbliżającego się nowego roku 2022.

Wierzymy, że podobnie jak w roku ubiegłym nie zabraknie Was na mszy świętej, a przynajmniej przedstawiciela Rodziny. Plan zaproszeń poszczególnych Rodzin jest dostępny na stronie internetowej parafii (w zakładce intencje mszalne), jak również na tablicy ogłoszeń. Zapraszając Was na msze święte kolędowe bardzo liczymy na Waszą obecność. Dziękujemy już dzisiaj za zrozumienie dla naszej wspólnej sprawy.

PONAWIAMY ZAPROSZENIE Z CAŁEGO SERCA.

Wasi Duszpasterze